Pridajte svoj overený tip na to, ako zlepšiť komunitný život. Veľké zmeny začínajú zväčša maličkosťami. Zbierame tipy, na ktoré netreba veľa peňazí, ani energie, ale skôr kus dobrosusedskej vôle. Jedného z vás odmeníme výhrou pre vás a vašu komunitu podľa vášho výberu:

1. Komunitný piknik a grilovačka

Zorganizujeme pre vás, vašich blízkych a susedov epický piknik a grilovačku, na ktorú bude celý váš vchod či vnútroblok ešte roky s láskou na chuťových pohárikoch spomínať. Navyše v piknikovaní nie sme žiadne béčka. Je to popri developmente naša vášeň a hobby. Piknik, ktorý každoročne organizujeme pre náš tím, klientov a partnerov je na slovenskej piknikovej a grilovacej scéne už legendou. Takže sa máte na čo tešiť!

2. Kreslenie kriedou na chodník s maliarkou

Kriedou na chodník už kreslil asi každý. Kto z vás si však niekedy túto prvotnú formu street artu vyskúšal aj s ozajstnou maliarkou? Zorganizujeme pre vaše deti, ratolesti vašich susedov, ale aj pre vás nezabudnuteľnú lekciu výtvarného umenia pod holým nebom. Naša maliarka všetkých naučí, že kriedou sa dajú vytvárať priamo úchvatné veci a že umenie je krásne bez ohľadu na to či sa nachádza na umeleckom plátne či sídliskovom chodníku.