Tipy

Pridať
vlastný tip

Vtacie budky

V zone Novych Niv a okolia napr 500 bytov by sa oplatilo namontovat na vhodne stromy niekolko vtacich budok, cim by sa zvysilo moznost hniezdenia a vyvedenia mladeho vtactva.
Karol

Nepodcenujte susedske vztahy

Staci byt na seba prijemny, usmiat sa a pozdravit, ale hlavne RESPEKTOVAT sa navzajom a nerobit si naschvaly.
Erika

Dobrý bonz

Vytvorenie stránky na internete, kde pod jejnojednoznačným, ale verejne utajeným menom môže každý jeden človek nahlásiť osobu , ktorá platí alebo prijíma úplatky , poškodzuje životné prostredie, rozkráda verejný alebo súkromný majetok štátu, mesta alebo firmy, nehygienicky pripravuje stravu v reštauráciách, nedovolene financuje politické strany, využíva spoločnosti tretieho sektora na iné, ako deklarované činnosti ,…
JUDr.Roman Bušo

Upozornite na problémy v svojom okolí zodpovedných ľudí

Valentína Kasperová

Zbierka pre neziskovú organizáciu

Nepoužívané a nepotrebné oblečenie, hračky, bicykle alebo napr. stary pocitac darujte mestkej neziskovke, škôlke, domovu pre seniorom.
Jarka

EKO-BIO-ZERO WASTE štvrť v BA

Vybudujme si v Bratislave štvrť, ktorá bude celá postavená na myšlienke EKO-BIO-ZERO WASTE filozofie nájomných bytov postavených na báze kontajnerového bývania z recyklovaných materiálov (využívajúc voľné zdroje energie ako napr. zachytávač dažďovej vody pre recykláciu a úžitok) obklopených komunitnou FREE záhradou s dostatkom oddychových zelených zón a možnosťou pohybu po takejto štvrti s obmedzeným vstupom…
Tomáš

Ekologickejsie deti

Nekupujme nove oblecenie pre deti, ktore z nich za par dni odrastu. Poziciavajme si, vymienajme si so susedmi, takto si upevnujeme vztahy a vychovame deti ekologickejsie.
Trang Pham

Staňte sa mikroaktivistom

Michal Pastier

Zdielanie jedla

Zdielať dobré a zdravé jedlo s rodinou, priateľmi, susedmi, známymi aj neznámymi ľuďmi :)
Kristián Pilka

Vytvorenie mestských úľov