Stačí, ak pridáte svoj vlastný eko či udržateľný tip, ktorý má potenciál vylepšiť vašu susedskú komunitu. Tie najlepšie tipy sú často obyčajné, užitočné či praktické drobnosti. Ich sila však rastie s počtom ľudí, ktorí sa vedome rozhodnú zaradiť ich do svojho každodenného života.

Inšpirujte svojich susedov a my vybraný tip odmeníme jednou z nasledujúcich výhier podľa výberu výhercu. Svoj tip môžete pridať tu.

1. Workshop o recyklácii plastov na interiérové dizajnové prvky

Zorganizujeme pre vás, vašich blízkych, známych a susedov nadupaný ekoworkshop plný nielen užitočných informácií, ale aj praktických ukážok. Počas neho sa reálne naučíte, ako recyklovať vybrané odpadové plasty, premieňať ich na štýlové interiérové doplnky a vdýchnuť im tak celkom nový a estetický život. Celý workshop prebehne pod vedením nami ručne a starostlivo vybraného lektora, ktorého dizajnové schopnosti nielenže uvidíte na vlastné oči, ale mnohým sa sami priučíte.

2. Výsadba a úprava záhonov pred vchodom + záhradnícke náradie pre celý vchod

Pošleme k vášmu vchodu či bloku partiu záhradníckych profíkov a floristov, ktorí pomôžu vyčarovať z vášho kvetinového záhonu jednu estetickú báseň. Zároveň vám pomôžu nadizajnovať vašu sídliskovú predzáhradku tak, aby bola pekná a udržateľná počas celého roka. Odovzdajú vašej susedskej komunite aj svoje odborné rozumy, ako sa o zeleň pred domom efektívne starať. Nechajú u vás vo vchode navyše grátis celú súpravu profesionálneho záhradkárskeho vybavenia, aby ste vy aj vaši susedia mohli svoje záhradnícke schopnosti rozvíjať aj ďalej.

Budeme sa tešiť na vaše ekotipy! Svoj tip môžete pridať tu.